HEEMSKERK - De politie heeft in de nacht van zaterdag 8 maart op zondag 9 maart twee mannen aangehouden. Het tweetal wordt ervan verdacht betrokken te zijn bij een steekincident aan de Strauszstraat in Heemskerk.

Meerdere eenheden gingen af op de melding die rond 23.50 uur bij de politie binnenkwam. De eerste verdachte, een 25-jarige man, werd met een steekwapengelijkend voorwerp op straat aangetroffen. Hij werd geboeid. De tweede verdachte, een 50-jarige man, werd direct daarna aangehouden. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis vervoerd. Forensische Opsporing kwam ter plaatse en startte het onderzoek.

Melden helpt
U helpt de politie wanneer u verdachte situaties meldt. Voor spoedgevallen belt u 112. Heeft u informatie die mogelijk relevant is voor een onderzoek? Bel in dat geval 0900-8844. We kunnen ons voorstellen dat u in sommige gevallen anoniem wilt blijven. Daarom is er ook de mogelijkheid om via Meld Misdaad Anoniem een melding te doen zonder dat u uw gegevens hoeft achter te laten. Dat kan telefonisch via 0800-7000 of op de website meldmisdaadanoniem.nl